کارت های هدیه مناسبت های خاص

برای با هم بودن، فاصله معنایی ندارد

کارت هدیه خرید نقدی زولا

با خرید کارت هدیه نقدی زولا ، به گیرنده این امکان را خواهید داد تا خود نسبت به انتخاب هدیه و خرید آن اقدام کند. این کارت در تمام دستگاه های خربد (POS ) در سراسر کشور فعال است. همچنین دارنده کارت می تواند از آن برای خرید اینترنتی استفاده کند. کارت هدیه نقدی زولا با مبالغ مشخص در اختیار شما قرار می گیرد تا بهترین اتنخاب را به دوستان و عزیزان خود هدیه دهید.

کارت هدیه گل زولا

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید از راه دور برای دوست و عزیزی به مناسبت خاصی یک سبد گل زیبا سفارش داده و آن را در روز مشخصی برایش ارسال کنید. این مناسبت می تواند جشن فارغ التحصیلی ، تولد ، جشن ازدواج و یا حتی دلجویی از دوستی باشد که در بیمارستان بستری است. با کارت هدیه زولا ، زیباترین سبد گل را اتنخاب و ارسال کنید.

کارت هدیه سبد شکلات زولا

با خرید کارت هدیه سفارش و ارسال شکلات زولا ، به انتخاب شما یک سبد هدیه حاوی بهترین انواع شکلات و شیرینی و توشیدنی که به زیبایی و با دقت تزیین شده ، آماده و برای دوستان و عزیزان شما در روزی که مشخص می کنید ارسال می شود. سبد های هدیه هر کدام به صورت اختصاصی بر مبنای سلیقه شما طراحی و آماده می شوند تا احساس شما به زیباترین شکل به هدیه گیرنده منتقل شود.

کارت هدیه دعوت به رستوران زولا

شما هم می توانید با کارت هدیه زولا ، از راه دور یک مهمانی منحصر به فرد برای دوستان و عزیزان خود در بهترین رستوران ها برگزار کنید و میزبان آن ها باشید. کافی است به ما بگویید دوست دارید مهمانی شما در جه نوع رستورانی برگزار شود و باقی کار را به ما بسپارید تا خاطره ای شیرین از شما در یاد دوستان و عزیزان تان نقش ببندد.

کارت هدیه تور و سفر زولا

شما می توانید به عنوان هدیه ای ارزشمند و کاملا متفاوت ، سفری چند روزه را به پدر ، مادر و یا هر کدام از  دوستان و عزیزان خود هدیه بدهید تا با دور شدن از زندگی روزمره ، خستگی از تن به در کنند. به ما بگویید چه نوع سفری را برای هدیه گیرنده می پسندید تا ما بهترین ها را پیشنهاد دهیم و هماهنگی ها برای یک سفر خاطره انگیز از جانب شما انجام شود.