هدیه بیمه و پشتیبانی در سفر

با خیالی راحت از سفر خود لذت ببرید

هدیه بیمه و پشتیبانی سفر زولا کارت ، فراتر از بیمه مسافرتی است و تجربه ای کاملا دلنشین از تشریفات فرودگاهی ، بیمه موبایل و تاکسی رسمی فرودگاه  به همراه پوشش کامل بیمه مسافرتی سامان را در طول سفر به ایران برای شما فراهم  می کند.

این کارت را می توانید برای خود خریداری کرده و یا آن را به دوستان و عزیزان خود که به ایران سفر می کنند ، هدیه دهید.

 

پشتیبانی شبانه روزی

 شما  از پشتیبانی شبانه روزی و بدون تعطیل کارشناسان حرفه ­ای در ایران برخوردار خواهید بود که هر زمان که شما نیاز داشته باشید، بدون تعطیلی در کنار شما و خانواده شما خواهند بود.

مهماندار اختصاصی

 مهماندار اختصاصی در هنگام  ورود به فرودگاه برای کنترل سریع گذرنامه و دریافت بارها و سوار شدن به تاکسی در کنار شما خواهد بود تا ورودتان به تجربه ای دلنشین و متفاوت تبدیل شود.

بدون محدودیت سن

 محدودیت سنی وجود ندارد و شما می توانید برای تمام اعضای خانواده متناسب با مدت اقامت در ایران کارت هدیه پشتیبانی سفر زولا را خریداری کرده و با خیالی راحت از سفر خود لذت ببرید

تاکسی فرودگاه

با خرید کارت هدیه پشتیبانی سفر و هزینه های پزشکی ، هزینه یک نوبت استفاده از تاکسی رسمی فرودگاه ( ون یا سواری) به مقصد تهران و یا کرج ( و یا بالعکس) برای شما رایگان خواهد بود.

پرداخت مستقیم هزینه

در صورت وقوع حادثه ، پرداخت هزینه ها به مراکز درمانی در سراسر ایران به صورت مستقیم توسط شرکت بیمه  سامان صورت می گیرد و شما نیازی به پرداخت ندارید.

بیمه موبایل

با خرید کارت هدیه  خدمات پشتیبانی سفر و هزینه های پزشکی زولا ، موبایل یا تبلت و یا لپ تاپ شما در طول اقامت در ایران تحت پوشش بیمه جبران خسارت های جزیی و کلی و سرقت قرار می گیرد.

بیمه مسافرتی

مناسب برای استفاده شخصی

گارانتی طلایی
عودت کامل مبلغ پرداختی در صورت عدم رضایت از خدمات

مناسب برای استفاده شخصی