هدیه بیمه موبایل در سفر

با خیالی راحت از موبایل خود استفاده کنید

هدیه بیمه موبایل در سفر زولا خیال شما را از بابت جبران هزینه تعمیرات و یا تعویض موبایل ، تبلت ، ساعت هوشمند و یا لپ تاپ در حین سفر  راحت می کند.

این کارت هدیه دارای پوشش بین المللی و نیز خدمات رایگان دریافت و تحویل در سراسر ایران است.

شما می توانید این کارت را برای خود تهیه کنید و یا آن را به عنوان هدیه ای ارزشمند به دوستان عزیزان خود که به ایران و یا از ایران سفر می کنند هدیه دهید.

این بیمه نامه توسط مرکز تخصصی بیمه نامه های تجهیزات الکترونیکی شرکت بیمه سامان پشتیبانی می شود.

با خرید این کارت هدیه ، موبایل شما به مدت یکسال در برابر خطرات ضربه و شکست ، نفوذ مایعات ، نواسان ولتاژ برق تحت پوشش بیمه قرار می گیرد.

پشتیبانی فنی

در صورت وقوع حادثه در خارج از ایران ، مرکز تماس برای پشتیبانی و پرداخت خسارت وجود دارد و خسارت ها مطابق  شرایط مندرج در بیمه نامه جبران می شود.

پشتیبانی بین المللی

یکی از پوشش های جانبی این بیمه نامه ، جبران خسارت شما است اگر دستگاه در طول سفر به سرقت برود و در این صورت مبلغ خسارت به حساب شما واریز می شود.

پوشش سرقت

اگر کارت را به عنوان هدیه برای عزیزان خود در ایران خریداری می کنید ، با بسته بندی زیبا به همراه یک دسته گل و کارت تبریک از جانب شما به هدیه گیرنده تقدیم می شود تا جذابیت هدیه شما را دو چندان کند.

بسته بندی زیبا

درصورت وقوع حادثه و نیاز به استفاده از خدمات ، دستگاه آسیب دیده  از درب منزل  به صورت رایگان دریافت و پس از تعمیر مجدد تحویل می شود.

دریافت و تحویل

اگر کارت را به عنوان هدیه برای عزیزان خود در ایران خریداری می کنید ، منزل مسکونی استفاده کننده نیز به مدت یکسال در برابر خطرات آتش سوزی ، صاعقه و انفجار تحت پوشش بیمه سامان قرار خواهد گرفت.

بیمه آتش سوزی

ارسال هدیه

گارانتی طلایی

عودت کامل مبلغ پرداختی در صورت عدم رضایت از خدمات