کارت هدیه تشریفات فرودگاهی

تفاوت را تجربه کنید

کارت هدیه تشریفات فرودگاهی زولا برای شما تجربه ای دلنشین و متفاوت در سفر به ایران را خلق می کند. با این  هدیه ارزشمند مهماندار اختصاصی در فرودگاه در انتظار شما خواهد بود و شما را برای دریافت کارت پرواز از کانتر بیزینس کلاس ، کنترل سریع گذرنامه و پذیرایی در سالن تشریفات راهنمایی می کند.  تاکسی رسمی فرودگاه  و بیمه موبایل شما در طول اقامت در ایران از دیگر امکانات منحصر به فرد این هدیه است.

زولا کارت را برای خود استفاده کنید و یا آن را برای دوستان و عزیزان خود هدیه دهید.

 

 مهماندار شخصی شما را به باجه اختصاصی پلیس فرودگاه برای کنترل گذرنامه در ورود و یا خروج از ایران راهنمایی می کند تا کوتاه ترین زمان را برای امور گذرنامه و بازرسی صرف کنید.

کنترل و گذر سریع

 به همراه مهماندار از میز پذیرش مسافران کلاس تجاری* پرواز خروجی خود استفاده خواهید کرد تا با اولویت کارت پرواز و صندلی دلخواه خود را انتخاب کرده و خاطرات دلنشین بیشتری به خاطرات سفر شما اضافه شود.

* Business Class

پذیرش تجاری

 با هر کلاس پروازی که سفر می­کنید ، هنگام خروج از ایران از سالن تشریفات اختصاصی کلاس تجاری (Business Class) واقع در ترمینال اصلی استفاده خواهید کرد تا شیرینی سفر برای شما دو چندان شود. 

تشریفات اختصاصی

با خرید کارت هدیه پشتیبانی سفر و هزینه های پزشکی ، هزینه یک نوبت استفاده از تاکسی رسمی فرودگاه ( ون یا سواری) به مقصد تهران و یا کرج ( و یا بالعکس) برای شما رایگان خواهد بود.

تاکسی فرودگاه

 مهماندار اختصاصی در ورود و یا خروج از فرودگاه در تمام مراحل صدورکارت پرواز، تحویل و دریافت بار،کنترل گذرنامه همراه شما خواهد بود تا با خیالی راحت از سفر خود لذت ببرید.

مهماندار شخصی

با خرید کارت هدیه  زولا ویژه خدمات تشریفات فرودگاه ، موبایل تاپ شما در طول سفر ( حداکثر برای 3 ماه) در برابر ضربه و شکست ، نفوذ مایعات و آب خوردگی ، نوسانات ولتاژ برق ، بلایای طبیعی و سرقت تحت پوشش بیمه قرارمی گیرد.

بیمه موبایل

فرودگاه امام

با خرید کارت هدیه سفر زولا ویژه مسافرین ورودی به کشور ، به محض ورود به فرودگاه ، مهماندار در انتظار شما است و شما را در تمامی مراحل کنترل سریع گذرنامه (از باجه اختصاصی ) ، دریافت بار ، تهیه و سوار شدن به تاکسی همراهی خواهد کرد. تاکسی رایگان فرودگاه و بیمه موبایل مسافر از دیگر مزایای منحصر به فرد این کارت هدیه است.

 ورودی

با خرید کارت هدیه سفر زولا ویژه مسافرین خروجی از کشور ، به محض ورود به فرودگاه ، مهماندار در انتظار شما است و شما را در تمامی مراحل دریافت کارت پرواز از کانتر تجاری ، کنترل سریع گذرنامه (از باجه اختصاصی ) ، همراهی کرده و شما را برای استراحت و پذیرایی به سالن تشریفات اختصاصی راهنمایی می کند . تاکسی رایگان فرودگاه و بیمه موبایل مسافر از دیگر مزایای منحصر به فرد این کارت هدیه است.

خروجی

با خرید کارت هدیه سفر زولا ویژه مسافرین، هنگام ورود و خروج از کشور از خدمات ویژه مسافرین ورودی و خروجی بهره مند خواهید بود تا خاطره ای دلنشین دیگری را به خاطرات سفرخود اضافه کنید. تاکسی رایگان فرودگاه و بیمه موبایل مسافر از دیگر مزایای منحصر به فرد این کارت هدیه است.

ورودی و خروجی

گارانتی طلایی
عودت کامل مبلغ پرداختی در صورت عدم رضایت از خدمات