کارت هدیه تاکسی فرودگاه

با خیالی راحت به مقصد برسید

کارت هدیه تاکسی رسمی فرودگاه ، این اطینان را برای شما فراهم می کند که به محض ورود به فرودگاه امام ، تاکسی رسمی فرودگاه به همراه راننده مجرب و خودرو ایمن در انتظار شما است و همه هزینه ها نیز پرداخت شده است. همچنین خدمات تشریفات و مهماندار  اختصاصی و گذر سریع هم برای شما تدارک دیده شده تا سفر را با راحتی و آسایش بیشتر ادامه و از آن بیشتر لذت ببرید. موبایل ، تبلت ، لپ تاپ و یا ساعت هوشمند شما نیز در طول سفر به عنوان هدیه صورت کامل تحت پوشش سامان حامی قرار خواهد گرفت. این کارت هدیه را برای خود تهیه کنید و یا آن را به عزیزان خود هدیه دهید.

 فرقی نمی کند که عازم فرودگاه هستید یا فرودگاه را ترک می کنید، تاکسی رسمی فرودگاه با راننده با تجربه منتظر شما خواهد بود تا با خیالی راحت به مقصد برسید.

ایمنی و تجربه

 مهماندار اختصاصی در ورود و یا خروج از فرودگاه در تمام مراحل صدورکارت پرواز، تحویل و دریافت بار و کنترل سریع گذرنامه همراه شما خواهد بود تا با خیالی راحت از سفر خود لذت ببرید.

مهماندار اختصاصی

وقتی به ایران می رسید ، دیگر نیاز نیست به فکر تبدیل ارز کشور محل اقامت خود به ریال در فرودگاه برای پرداخت هزینه تاکسی باشید. هزینه قبلا پرداخت شده است.

بدون نیاز به تبدیل ارز

با خرید کارت هدیه  زولا ویژه خدمات تاکسی فرودگاه ، موبایل شما در طول سفر ( حداکثر برای 3 ماه) تحت پوشش بیمه جبران خسارت و سرقت قرار می گیرد.

بیمه موبایل

سلامت و راحتی شما برای ما بسیار مهم است و  هنگامی که از خدمات ما استفاده می کنید ، مطمنن باشید نیازی نیست تا چمدان های خود را در تاکسی جابه جا کنید

سلامت و راحتی

با خرید کارت هدیه رولا ویژه تاکسی فرودگاه ، اگر استفاده کننده گان بالای 70 سال و یا دارای مشکل جسمی باشند ، شامل خدمات و پیگری ویژه خواهند بود.

خدمات ویژه

New final zola card 3 - 7 taee-02.jpg

با استفاده از کارت هدیه خدمات اختصاصی تاکسی فرودگاه ، نه تنها نگرانی بابت تبدیل پول کشور محل اقامت خود در فرودگاه برای پرداخت هزینه تاکسی نخواهید داشت ، بلکه مهماندار اختصاصی هم در فرودگاه جهت تسریع کنترل گذرنامه ، دریافت بار و سایر امور همراه شما خواهد بود. موبایل شما هم در سفر ( تا ۳ ماه) در برابر خطرات به صورت کامل تحت پوشش بیمه قرار می گیرد.

گارانتی طلایی

عودت کامل مبلغ پرداختی در صورت عدم رضایت از خدمات